Langkau ke kandungan

TenderRadar

Peluang tender dan sebut harga kerajaan yang disaring untuk PKS — dikemas kini setiap hari daripada MyProcurement. Klik untuk melihat notis rasmi penuh dan cara memohon.

Senarai peluang tender

Tender Kerja

Tender pengurusan fasiliti bersepadu untuk bangunan ibu pejabat MCMC di Cyberjaya

TENDER BAGI PENGURUSAN FASILITI BERSEPADU SECARA KOMPREHENSIF BAGI SURUHHANJAYA KOMUNIKASI DAN MULTIMEDIA MALAYSIA (MCMC) DI MCMC HQ TOWER 1 DAN MCMC TOWER 2, CYBERJAYA.

SURUHANJAYA KOMUNIKASI DAN MULTIMEDIA MALAYSIA (MCMC)
Kod bidang: F01
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 30 hari · 05 Oct 2026
Tender Kerja

Pra-kelayakan kerja menaiktaraf Arena Tun Tuanku Haji Bujang di Unimas Sarawak

PRA-KELAYAKAN MENAIKTARAF ARENA TUN TUANKU HAJI BUJANG, UNIVERSITI MALAYSIA SARAWAK (UNIMAS), KOTA SAMARAHAN, SARAWAK.

NEGERI SARAWAK
Kod bidang: B04, B28
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 30 hari · 05 Oct 2026
Tender Kerja

Pra-kelayakan kerja menaiktaraf bumbung bangunan dan kemudahan awam di Unimas Sarawak

PRA-KELAYAKAN MENAIKTARAF BUMBUNG MELIBATKAN BANGUNAN DAN KEMUDAHAN AWAM DI UNIVERSITI MALAYSIA SARAWAK (UNIMAS), KOTA SAMARAHAN, SARAWAK

NEGERI SARAWAK
Kod bidang: B04, B28, CE02
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 30 hari · 05 Oct 2026
Tender Kerja

Pra-kelayakan kerja menaiktaraf dan baik pulih infrastruktur di Unimas Sarawak

PRA KELAYAKAN NAIKTARAF DAN BAIK PULIH INFRASTRUKTUR DI UNIVERSITI MALAYSIA SARAWAK (UNIMAS), KOTA SAMARAHAN, SARAWAK

NEGERI SARAWAK
Kod bidang: B04, B28
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 30 hari · 05 Oct 2026
Tender Kerja

Pembangunan semula sekolah daif di SK Sg Sebungan, Bintulu, Sarawak

CADANGAN PEMBANGUNAN SEMULA SEKOLAH DAIF DI NEGERI SARAWAK DI BAWAH PERUNTUKAN RM 1 BILLION (FASA 3) DI SK SG. SEBUNGAN, KEMENA, SEBAUH, BINTULU

NEGERI SARAWAK
Kod bidang: B04
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 44 hari · 19 Oct 2026
Tender Kerja

Membina jambatan di Rh Jantai, Lubok Nibong, Awik, Saratok, Sarawak

MEMBINA JAMBATAN RH. JANTAI, LUBOK NIBONG, AWIK, SARATOK, SARAWAK.

NEGERI SARAWAK
Kod bidang: CE01, CE02, CE21, CE36
Diiklankan: 05 Sep 2026
Tutup dalam 44 hari · 19 Oct 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Perkhidmatan kawalan keselamatan tanpa senjata di bangunan Maksak Putra Putrajaya

PERKHIDMATAN KAWALAN KESELAMATAN TANPA SENJATA DI BANGUNAN MAKSAK PUTRA, PUTRAJAYA BAGI TEMPOH 36 BULAN

JABATAN PERDANA MENTERI
Kod bidang: 220801
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 20 hari · 25 Sep 2026
Tender Bekalan

Bekalan dan pemasangan sistem endoskopi pediatrik untuk Hospital Miri

TENDER MEMBEKAL, MENGHANTAR, MEMASANG, MENGUJI DAN MENTAULIAH SATU (1) UNIT PAEDIATRIC GI UPPER AND LOWER SCOPE, TOWER SYSTEM, CAMERA SYSTEM AND WASHING SYSTEM KE BANGUNAN TAMBAHAN HOSPITAL MIRI, SARAWAK.

JABATAN KESIHATAN NEGERI SARAWAK
Kod bidang: 050101, 050102
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 20 hari · 25 Sep 2026
Sebut Harga Bekalan

Membekal dan memasang kabinet simpanan bahan kimia di UiTM Shah Alam

MEMBEKAL,MENGHANTAR,MEMASANG DAN MENGUJILARI CHEMICAL STORAGE CABINET (ACID DAN FLAMMABLE) DI FAKULTI SAINS GUNAAN, UITM SHAH ALAM SELANGOR.

UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA (UITM)
Kod bidang: 060501
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 23 hari · 28 Sep 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Tender mencetak dan membekal dokumen lesen kenderaan motor baharu untuk JPJ

TENDER PERKHIDMATAN MENCETAK, MEMBEKAL DAN MENGHANTAR DOKUMEN TERKAWAL LESEN KENDERAAN MOTOR (LKM) DENGAN REKA BENTUK BAHARU UNTUK JABATAN PENGANGKUTAN JALAN (JPJ) BAGI TEMPOH DUA PULUH EMPAT (24) BULAN

JABATAN PENGANGKUTAN JALAN (JPJ)
Kod bidang: 221607
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 24 hari · 29 Sep 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Tender perkhidmatan pembersihan di klinik kesihatan Malim Nawar dan Gopeng

[HIJAU] TENDER PERKHIDMATAN PEMBERSIHAN DI KLINIK KESIHATAN MALIM NAWAR DAN KLINIK KESIHATAN GOPENG BAGI TEMPOH TIGA (3) TAHUN

JABATAN KESIHATAN NEGERI PERAK
Kod bidang: 221001
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 24 hari · 29 Sep 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Perkhidmatan pemantauan prestasi aplikasi untuk sistem kerajaan

PERKHIDMATAN APPLICATION PERFORMANCE MONITORING (APM) BAGI SISTEM IPAYMENT, ISPEKS DAN ISPLN

JABATAN AKAUNTAN NEGARA
Kod bidang: 210103, 210109
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 26 hari · 01 Oct 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Perkhidmatan pembersihan dan penyelenggaraan kawasan untuk kampus UKM Kuala Lumpur

TENDER PERKHIDMATAN PEMBERSIHAN DAN PENCUCIAN BANGUNAN SERTA MEMBERSIH KAWASAN DAN PENYELENGGARAAN POKOK DI KAMPUS JALAN RAJA MUDA ABDUL AZIZ DAN KOLEJ TUN SYED NASIR (KTSN) JALAN TEMERLOH, KAMPUS KUALA LUMPUR, UNIVERSITI KEBANGSAAN MALAYSIA UNTUK TEMPOH TIGA (3) TAHUN.

UNIVERSITI KEBANGSAAN MALAYSIA (UKM)
Kod bidang: 221001, 221002
Diiklankan: 04 Sep 2026
RM 7,357,992.00
Tutup dalam 27 hari · 02 Oct 2026
Tender Perkhidmatan Bukan Perunding

Perkhidmatan penyelenggaraan sistem bekalan elektrik di UiTM Cawangan Pulau Pinang

PERKHIDMATAN PENYELENGGARAAN INFRASTRUKTUR SISTEM BEKALAN ELEKTRIK (PENCAWANG ELEKTRIK DAN JANAKUASA TUNGGUSEDIA) SELAMA SATU (1) TAHUN DI UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA (UITM) CAWANGAN PULAU PINANG, KAMPUS PERMATANG PAUH.

UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA (UITM)
Kod bidang: 130201, 140101
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 27 hari · 02 Oct 2026
Tender Perkhidmatan Perunding

Perlantikan perunding kajian kebolehlaksanaan terminal pelabuhan darat Sedenak

APPOINTMENT OF CONSULTANT FOR THE FEASIBILITY STUDY OF SEDENAK INTEGRATED INLAND PORT TERMINAL (SIIPT) AT LADANG AIR MANIS (LAM), SEDENAK, JOHOR

KEMENTERIAN EKONOMI
Kod bidang: 330206, 340103, 340201
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 27 hari · 02 Oct 2026

Sumber: MyProcurement, Kementerian Kewangan Malaysia. SME Academy tidak menapis kelayakan atau menjamin sebarang peluang — sahkan semua butiran pada notis rasmi sebelum memohon.