Langkau ke kandungan

TenderRadar

Peluang tender dan sebut harga kerajaan yang disaring untuk PKS — dikemas kini setiap hari daripada MyProcurement. Klik untuk melihat notis rasmi penuh dan cara memohon.

Senarai peluang tender

Sebut Harga Bekalan

Membekal dan memasang kabinet simpanan bahan kimia di UiTM Shah Alam

MEMBEKAL,MENGHANTAR,MEMASANG DAN MENGUJILARI CHEMICAL STORAGE CABINET (ACID DAN FLAMMABLE) DI FAKULTI SAINS GUNAAN, UITM SHAH ALAM SELANGOR.

UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA (UITM)
Kod bidang: 060501
Diiklankan: 04 Sep 2026
Tutup dalam 23 hari · 28 Sep 2026
Sebut Harga Kerja

Kerja menaiktaraf tandas awam dan kerja berkaitan di Taman Selat

SEBUT HARGA KERJA-KERJA MENAIKTARAF TANDAS AWAM DAN KERJA BERKAITAN DI TAMAN SELAT, BUTTERWORTH, SEBERANG PERAI UTARA MB SEBERANG PERAI

PIHAK BERKUASA TEMPATAN
Kod bidang: B28, CE21
Diiklankan: 03 Sep 2026
Tutup dalam 18 hari · 23 Sep 2026
Sebut Harga Perkhidmatan Bukan Perunding

Penyelenggaraan sistem PABX dan infrastruktur telekomunikasi di UiTM Shah Alam selama setahun

PERKHIDMATAN PENYELENGGARAAN SISTEM PABX DAN INFRASTRUKTUR TELEKOMUNIKASI, DI UNIVERSITI TEKNOLGI MARA (UITM) SHAH ALAM, UNTUK TEMPOH SATU (1) TAHUN

UNIVERSITI TEKNOLOGI MARA (UITM)
Kod bidang: 220501, 210202
Diiklankan: 03 Sep 2026
Tutup dalam 19 hari · 24 Sep 2026
Sebut Harga Bekalan

Membekal dan menghantar ubat-ubatan kencing manis ke pusat kesihatan universiti utara malaysia

MEMBEKAL DAN MENGHANTAR UBAT-UBATAN KENCING MANIS SIRI 2/2026 KE UNIT FARMASI PUSAT KESIHATAN DAN KESEJAHTERAAN UNIVERSITI (PKKU), UNIVERSITI UTARA MALAYSIA

UNIVERSITI UTARA MALAYSIA (UUM)
Kod bidang: 050202
Diiklankan: 03 Sep 2026
RM 166,550.00
Tutup dalam 22 hari · 27 Sep 2026
Sebut Harga Perkhidmatan Bukan Perunding

Perkhidmatan mencuci pejabat dan penyelenggaraan landskap di Akademi Kastam selama 36 bulan

(HIJAU) PERKHIDMATAN MENCUCI PEJABAT DAN ASRAMA SERTA MENYELENGGARA LANDSKAP DI AKADEMI KASTAM DIRAJA MALAYSIA (AKMAL) CAWANGAN TIMUR, RANTAU PANJANG, KELANTAN BAGI TEMPOH 36 BULAN

JABATAN KASTAM DIRAJA MALAYSIA
Kod bidang: 221001, 221002
Diiklankan: 02 Sep 2026
Tutup dalam 16 hari · 21 Sep 2026
Sebut Harga Bekalan

Perkhidmatan membekal dan menyajikan jamuan majlis konvokesyen ke-39 UUM

PERKHIDMATAN MEMBEKAL, MEGHANTAR DAN MENYAJIKAN JAMUAN SEMPENA MAJLIS KONVOKESYEN KE - 39 UUM

UNIVERSITI UTARA MALAYSIA (UUM)
Kod bidang: 040103
Diiklankan: 01 Sep 2026
RM 131,000.00
Tutup dalam 19 hari · 24 Sep 2026
Sebut Harga Kerja

Pembinaan semula bangunan daif di SK Jambu Bongkok, Marang, Terengganu

DAIF TERENGGANU (2025) - PEMBINAAN SEMULA BANGUNAN DAIF DI SEKOLAH KEBANGSAAN JAMBU BONGKOK, MARANG, TERENGGANU (TBA4007)

NEGERI TERENGGANU
Kod bidang: B02, B04
Diiklankan: 27 Aug 2026
Tutup dalam 25 hari · 30 Sep 2026
Sebut Harga Perkhidmatan Perunding

Perkhidmatan perundingan kajian penilaian impak projek menaik taraf persimpangan Kempas

APPOINTMENT OF CONSULTANT TO CARRY OUT OUTCOME ASSESSMENT STUDY FOR IM CADANGAN MENAIK TARAF PERSIMPANGAN BERTINGKAT KEMPAS SEDIADA DI LEBUHRAYA UTARA SELATAN (E2) DAN JALAN KEMPAS LAMA (J105), JOHOR BAHRU, JOHOR

KEMENTERIAN EKONOMI
Kod bidang: 340103, 340202
Diiklankan: 25 Aug 2026
Tutup dalam 19 hari · 24 Sep 2026
Sebut Harga Kerja

Pemasangan peralatan perubatan untuk klinik kesihatan baru di Bachok, Kelantan

PEMASANGAN PERALATAN PERUBATAN UNTUK PEMBINAAN KLINIK KESIHATAN (JENIS 3) DENGAN KUARTERS BACHOK, KELANTAN (GANTIAN)

JABATAN KERJA RAYA NEGERI KELANTAN
Kod bidang: E04, E09
Diiklankan: 24 Aug 2026
RM 1,400,000.00
Tutup dalam 16 hari · 21 Sep 2026
Sebut Harga Kerja

Kerja ubah suai dan naik taraf pejabat DDEC di Jalan Kia Peng, Kuala Lumpur

CADANGAN TAMBAHAN DAN PERUBAHAN SERTA MENAIKTARAF PEJABAT PUSAT PEMBANGUNAN REKABENTUK MALAYSIA (MALAYSIA DESIGN DEVELOPMENT CENTRE - DDEC) DI ATAS SEBAHAGIAN LOT 300, SEKSYEN 63, NO. 22, JALAN KIA PENG KUALA LUMPUR, WILAYAH PERSEKUTUAN

MAJLIS AMANAH RAKYAT (MARA)
Kod bidang: B28, CE21
Diiklankan: 20 Aug 2026
Tutup dalam 20 hari · 25 Sep 2026

Sumber: MyProcurement, Kementerian Kewangan Malaysia. SME Academy tidak menapis kelayakan atau menjamin sebarang peluang — sahkan semua butiran pada notis rasmi sebelum memohon.